کارشناسانی که لایحه حمایت از کودکان را تهیه می کنند سواد کافی ندارند

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: «در این مدت که لایحه منع خشونت علیه زنان و حمایت از کودکان در دست بررسی است، زنان و کودکان بسیاری مورد تهدید و آزار قرار گرفته‌اند.»

حضور نوجوانان در یادمان شهدای مدافع حرم دهه هفتادی + گزارش تصویری

«عصر دهه هفتادی‌ها» اولین حضور نوجوانان تازه نفس روح الله بود که، موسوی، مسئول اجرایی از برگزاری دومین مراسم آن در ماه محرم خبر داد.

اقدام خیرخواهانه آناهیتا همتی برای کودکان سیستان و بلوچستان +تصویر

آناهیتا همتی عکسی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و از مشارکتش در اقدامی خیرخواهانه برای کودکان سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

اخراج خبرنگاران از سالن سینمای جشنواره فیلم کودک

در اولین روز برگزاری سی امین جشنواره در یکی از سانس های نمایش «دزد و پری ۲» به کارگردانی حسین قناعت به دلیل آنچه نبود صندلی کافی عنوان شد، داوران کودک و نوجوان و خبرنگاران بومی و اعزامی از تهران از سالن اصلی اخراج شدند و مسئولان سالن اعلام کردند که اهالی رسانه برای پوشش خبری به اصفهان آمده اند نه تماشای فیلم های جشنواره!

معرفی 30 خبرنگار نوجوان سی امین جشنواره فیلم کودک

خبرنگاران نوجوان سی امین جشنواره فیلم های کودکان ونوجوانان برگزیده شدند. بنا بر اعلام ستاد اطلاع‌رسانی سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، ۱۸۳ داوطلب برای حضور در آزمون نخست خبرنگاران نوجوان جشنواره سی‌ام شرکت کردند که از این تعداد ۳۰ خبرنگار با کسب حد نصاب نمره انتخاب شدند.

قضاوت 69 کودک اصفهانی در جشنواره فیلم کودک

فروزان معظم با اشاره به اینکه در فرایند آزمون و ارزیابی اولیه ۱۴۸ نفر انتخاب شدند، افزود: از این تعداد ۶۹ نفر برای داوری جشنواره فیلم کودک برگزیده شدند که شامل ۳۰ داور کودک، ۳۰ داور نوجوان و ۶ کودک مسلط به زبان انگلیسی برای بخش بین‌الملل این جشنواره است تا به راحتی بتوانند در جمع کودکان و نوجوانان دیگر کشورها صحبت کنند.

«بررسی سینمای وحشت ژاپن» در یک نشست

کارگاه ادبیات ژانری انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به موضوع «سینمای وحشت ژاپن» اختصاص داشت.

قلم های زرین نوجوانان از پروانه های زرین جشنواره می نویسند

از میان ۱۸۰ داوطلب کودک و نوجوان برای خبرنگاری در ۳۰ جشنواره بین المللی کودک و نوجوان ۳۰ کودک اصفهانی انتخاب خواهند شد تا قلم های زرین دست بگیرند و از پروانه هایی بنویسند که می خواهند آسمان اصفهان را باز هم درنوردند.

استعدادهایی که به موقع کشف می شوند …

تعدادی از کودکان و نوجوانان اصفهانی خود را به ستاد مرکزی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوان رسانده اند تا خودی نشان دهند و به عنوان داور جشنواره به کار گرفته شوند.

مشارکت ۱۸۰ نوجوان برای خبرنگاری در جشنواره فیلم کودک

مدیر کمیته امور رسانه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کودک با بیان اینکه فراخوان خبرنگاران نوجوان در سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۳ تا ۲۸ خرداد ماه اعلام شده است، افزود: در این بازه زمانی بیش از ۱۸۰ متقاصی برای این بخش ثبت‌نام کردند که برای آزمون ورودی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

جدیدترین
پربازدیدترین