موقعیت فعلی شما : خانه/اجتماعی و حوادث
213914
20 فوریه 2020
۱۰۰ والیبالیست دختر را به اردوهای انتخابی دعوت می‌کنیم

سرمربی تیم والیبال نوجوانان دختر گفت: ۱۰۰ بازیکن مستعد رده سنی نوجوان را به سه اردوی انتخابی که اسفندماه برگزار می‌شود، دعوت می‌کنیم.

به گزارش کودک پرس ، فاطمه شعبان خمسه درباره برنامه‌های آماده‌سازی این تیم، گفت: در مدت باقی مانده از سال ۹۸، سه اردوی انتخابی برگزار و حدود ۱۰۰ بازیکن را دعوت می‌کنیم تا از نظر آمادگی جسمانی و فنی، ارزیابی شوند.

خمسه با بیان اینکه هر اردوی انتخابی به مدت چهار روز برگزار خواهد شد، تصریح کرد: ۸ تا ۱۲ اسفندماه نخستین اردوی انتخابی برگزار می‌شود و ۱۵ تا ۱۹ و ۲۰ تا ۲۴ اسفند نیز زمان دو اردوی دیگر خواهد بود.

وی تاکید کرد: سیاست فدراسیون این است که نسبت به هیچ بازیکن مستعدی در این رده سنی حتی در دورترین نقاط کشور غفلت نشود و اگر بازیکنی در هیچ باشگاهی فعالیت نمی‌کند و مربی نیز ندارد، باید دعوت شود.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان دختر ادامه داد: نتایج المپیاد استعدادهای برتر، نفرات شرکت‌کننده در مسابقات قهرمانی کشور و بازیکنان تیم‌های شرکت کننده در لیگ برتر نوجوانان و حتی نوجوانانی که در سوپر لیگ بازی می‌کنند، ملاک دعوت بازیکنان به اردوهای انتخابی است.

خمسه درباره مسابقات قهرمانی نوجوانان دختر آسیا که شهریور ماه سال آینده در تایلند برگزار می‌شود و ارزیابی تیم‌های شرکت کننده، گفت: بازیکنان تیم‌های شرکت کننده در رده سنی نوجوانان، ناشناخته هستند زیرا برای نخستین بار در میادین مهم شرکت می‌کنند، بنابر این نمی‌توان از تیم‌ها و بازیکنان شناختی داشت.

وی گفت: تلاش ما برای ارتقای جایگاه والیبال نوجوانان ایران است و باید برای رسیدن به این هدف، زیرساخت‌ها را آماده کنیم. کار با نوجوانان سخت است چون کار پایه است، اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

 

 

 

منبع: مهر

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین