یک روان‌شناس عنوان کرد:
لازمه اصلی تربیت کودک آرامش مادر است/ عدم ثبات اقتصادی ارتباط مستقیمی با تربیت کودکان دارد

یک روان‌شناس گفت: کودکی که فعالیت می‌کند در آینده تبدیل به فردی خواهد شد پرشور و سالم که نسبت به مسائل اجتماعی و مشارکت‌هایی که درون جامعه صورت می‌گیرد بی‌تفاوت نخواهد بود.

چرا حسادت بین فرزندان به قتل منجر شد؟

نگاهی روان‌شناسانه به ماجرای پسر ۱۸ ساله‌ای که چون والدینش برادر کوچکش را بیشتر از او دوست داشتند، همه اعضای خانواده‌اش را کشت.

اعزام غیرقانونی تیم وزنه‌برداری به قبرس/ وقتی دختر نوجوان در جمع پیشکسوتان مدال می‌گیرد!

در حالی برخی از کسب اولین مدال بین‌المللی وز‌نه‌برداری در بخش بانوان سخن گفتند که با کمی تحقیق مشخص می‌شود طرح چنین مسائلی غیرواقعی و بر مبنای اقدامات غیرقانونی است.

رئیس شورای حل اختلاف گلستان خبر داد؛
بخشش قاتل پس از هشت سال با گذشت خانواده مقتول

رئیس شورای حل اختلاف گلستان از بخشش قاتل پس از هشت سال خبر داد و گفت: این جوان پشیمان، در زمان ارتکاب قتل نوجوان بوده است.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست تشریح کرد؛
تاثیر طرح مقولات محیط زیستی در آثار نمایشی بر کودکان و نوجوانان

رییس سازمان حفاظت محیط زیست در پیامی به جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان آورده است: مخاطبان کودک و نوجوان با عنایت به ویژگی‌های فردی و سِنّی‌شان، تاثیرپذیری فراوان‌تری نسبت به محتواهای رسانه‌ای و نمایشی دارند و طرح مقولات محیط زیستی در آثار و نمایش‌های مختص کودکان و نوجوانان می‌تواند نسلی محیط زیستی و سبز را برای آینده ایران اسلامی تربیت کند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان:
بهزیستی یکی از نهادهای مداخله‌گر در کودک‌آزاری است

سلمان حسینی در جلسه هم اندیشی در خصوص حمایت از کودکان و نوجوانان در معرض آسیب اجتماعی که باحضور کارشناسان اداره بهزیستی و دادگستری و مددکاران اجتماعی مراکز غیر دولتی برگزار شد، افزود: در مراکز تحت نظارت بهزیستی ۶۰ کودک و نوجوان بی‌سرپرست و بدسرپرست نگهداری شده و ۲۳۱ کودک نزد خانواده امدادبگیران نیز از حمایت‌های مادی و معنوی بهره‌ می‌برند.

با کودکانی که تحمل باختن در بازی‌ها را ندارند چگونه باید رفتار کرد؟

یک کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی گفت: عدم اعتماد به نفس یکی از دلایلی است که باعث می‌شود کودکان از باختن در یک بازی بسیار ناراحت شوند که والدین می‌توانند با آموختن اصول تربیتی صحیح این اعتماد به نفس و خودباوری را در کودک افزایش دهند.

به میزبانی اصفهان؛
برگزاری رقابت‌های تنیس نوجوانان قهرمانی کشور

رقابت‌های تنیس نوجوانان قهرمانی کشور در بخش پسران به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است.

ارائه کلیه خدمات مشاوره‌ای در مسجد جمکران

مدیر مرکز خدمات معارفی مسجد مقدس جمکران از فعالیت مرکز مشاوره تخصصی این مسجد مقدس در اکثر زمینه‌ها از جمله مشاوره حقوقی، خانواده، کودک و نوجوان و اختلالات روانشناختی خبر داد.

گرامی در نشست بزرگداشت حضور برنامه جهانی غذا در ایران مطرح کرد؛
برپایی مسابقه نقاشی برای ۶ هزار کودک پناهنده در ایران با تاکید بر غذای سالم

نماینده سازمان ملل و برنامه جهانی غذا در ایران از برپایی مسابقه نقاشی برای ۶ هزار کودک پناهنده در ایران با تاکید بر تغذیه سالم خبر داد و گفت: نمایشگاه نقاشی‌های کودکان پناهنده برای فروش آثار آنها جمعه ۱۷ آبان برپا می‌شود.

تکواندو قهرمانی نوجوانان کشور؛
آغاز رقابت ۵۸۹ تکواندوکار نوجوان در مازندران

مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان «جام سفیر کره جنوبی» در دو گروه پسران و دختران از ۱۶ آبان ماه طی ۴ روز، به میزبانی هیات تکواندو استان مازندران و در سالن «سرداران شهید نوبخت» بابلسر برگزار می‌شود.

ربودن نوجوان ۱۷ ساله در کرج/ گروگانگیران در غرب کشور دستگیر شدند

پلیس آگاهی استان البرز در عملیاتی یک نوجوان ۱۷ ساله که در باغستان کرج ربوده شده بود را از دست آدم‌ربایان آزاد و دو نفر عامل گروگانگیر را دستگیر کرد.

جدیدترین
پربازدیدترین