مرگ دلخراش کودک ۶ ساله در اثر برخورد با تراکتور

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: بی‌احتیاطی راننده تراکتور در بخش”ماهان” باعث مرگ کودک ۶ ساله‌اش شد.

سعید بابایی خبر داد؛
کرونا، فرآیند فرزندخواندگی در کشور را متوقف کرد!

سعید بابایی مدیرکل دفتر امور کودک و نوجوان سازمان بهزیستی کشور از توقف فرآیند فرزندخواندگی در کشور خبر داد.

تاثیرات دوست در زندگی نوجوانان

داشتن دوست و برقراری روابط اجتماعی بادیگران ازنیاز‌های اساسی فرزندان مخصوصا در سنین نوجوانی است. در ادامه مقاله‌ای درباره تاثیر دوست درزندگی نوجوان را بیان می‌کنیم.

واکنش عبدولی به انتشار کلیپی از یک نوجوان اهوازی در فضای مجازی

عضو تیم ملی کشتی فرنگی گفت: امیدوارم روزی برسد که تمام هموطنان‌مان در شرایط خوبی برای ادامه زندگی قرار بگیرند و در هزینه‌های درمان بیماری با مشکل مواجه نشوند.

۵ پیشنهاد برای کاهش استرس‌ پس‌ از‌ سانحه در کودکان

کودکان چون نسبت به بزرگ‌ترها در برابر حوادث آسیب‌پذیرترند ممکن است در پی حوادثی چون فجایع تروریستی، حملات موشکی یا حوادث طبیعی از قبیل سیل، زلزله، طوفان، تصادفات، مرگ عزیزان و … قادر به درک و تحمل شرایط پیش آمده نبوده و وحشت‌زده و مضطرب واکنش‌ شدیدی از خود بروز می‌دهند. قرار گرفتن در چنین موقعیت‌هایی ممکن است حس اعتماد و امنیت را از آن‌ها گرفته و احساس ناتوانی شدید و آسیب‌پذیری کنند، گاهی حتی ممکن است خود کودک در چنین موقعیت‌هایی قرار نگرفته باشد و تنها از طریق تماشای اخبار و یا شبکه‌های اجتماعی آسیب ببیند.

معاون اول قوه قضاییه، برای قاتل «حدیثه» تقاضای قصاص کرد

سوختگی ها و زخم‌های روی پیکر «حدیثه» چرک آلود شده بود و آن دختر شش ساله مدام جیغ می‌کشید! به‌طوری که از شدت سوزش اندامش نیمه شب از خواب پرید و اشک ریزان به من پناه آورد! ولی من از گریه‌های او عصبانی می‌شدم! به‌همین دلیل دخترک را درون حمام بردم تا کمی چرک‌های روی زخم‌هایش را شست و شو بدهم اما نفهمیدم و شیر آب داغ را باز کردم، بدن «حدیثه» می‌سوخت و او بیشتر جیغ می‌کشید تا این که …

پیگیری احتمال قصور در فوت کودک فریدون‌شهری

رئیس بیمارستان حضرت رسول اکرم (صلی‌الله علیه و آله و سلم) فریدون‌شهر گفت: کودک ۱۰ ساله فریدون‌شهری در اثر یک بیماری جان خود را از دست داد.

همنشینی با کودکان کار در زیرنور ماه

صدای جرینگ سکه پانصد تومانی که در ظرف دخل «رمضان» می پیچد، صورتش را زیر نور قرص کامل ماه شبی زمستانی بالا می‌آورد، پسر نوجوان دست در کیسه اسپند می‌برد و روی زغال‌های سرخ می‌پاشد.

جشن تولدی متفاوت برای یک کودک سرطانی

حس نوعدوستی جمعی از ورزشکاران زرندی در نجات دانش‌آموز که دچار بیماری سرطان شده بود در پرداخت هزینه درمان و گرفتن یک جشن تولد متفاوت قابل تحسین بود.

سقوط کودک از پل خواجو به رودخانه؛
نجات فرزند از غرق شدن در زاینده‌رود با امدادرسانی پدر

پدری فرزندش را از غرق شدن در رودخانه زاینده‌رود در محدوده پل خواجوی اصفهان نجات داد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان سمنان:
کودک ۵ ساله در سمنان براثر سقوط بالابر جان خود را از دست داد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: کودک پنج‌ساله ساکن روستای اعلاء در سمنان براثر سقوط بالابر جان خود را از دست داد.

جدیدترین
پربازدیدترین