عوامل بی‌تابی کلاس اولی‌ها در روزهای آغازین مدرسه/ عدم آگاهی از محیط جدید کودک را مضطرب می‌کند

روانشناس بالینی کودک در خصوص بی‌تابی برخی کودکان و کلاس اولی‌ها در بدو ورود به مدرسه گفت: ورود به هر محیط تازه و غیرقابل پیش‌بینی برای هر فردی استرس‌زاست چرا که مبهم بودن یک موقعیت خود عاملی برای اضطراب است.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی عنوان کرد:
چالش مهم نظام تعلیم و تربیت کشور در آموزش نسل نوجوان و جوان برای تشکیل یک زندگی مناسب

حسین باغگلی، مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی ضعف توانایی نسل نوجوان وجوان برای تشکیل یک زندگی خوب و باکیفیت را چالش مهم نظام تعلیم و تربیت جامعه عنوان کرد.

مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور عنوان کرد؛
مهدهای متخلف در اخذ شهریه، بیشتر در مناطق برخوردار رُخ می‌دهد

سعید بابایی مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور تخلف شهریه‌های مهدهای کودک را بیشتر در مناطق برخوردار عنوان کرد.

مینو پدرام عنوان کرد؛
هنوز طراحی لباس‌های فرم مدارس نتوانسته رضایت والدین و دانش‌آموزان را تأمین کند

لباس‌های فرمی که هر ساله برای دانش‌آموزان طراحی می‌شود نیازمند طرحی نو و رضایت‌بخش برای والدین و دانش‌آموزان است که این مهم هنوز نتوانسته رضایت‌شان را تامین کند.

۹هزار کودک تهرانی شهر مورد علاقه‌شان را نقاشی کردند

مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران گفت: مهلت ارسال آثار به بزرگترین پویش تصویرگری تهران با موضوع «شهری که من دوست دارم» با حضور بیش از ۹ هزار و ۴۰۰ کودک و نوجوان به پایان رسید.

ویژه طلاب جامعه الزهرا؛
ششمین دوره تخصصی تربیت مربی کودک و نوجوان برگزار می‌شود

ششمین دوره تخصصی تربیت مربی کودک و نوجوان ویژه فارغ‌التحصیلان سطح دو جامعه‌الزهرا(سلام‌الله علیها) برگزار می‌شود.

رونمایی از کتاب «تربیت ماندگار»؛
تربیت فرزند از نگاه مقام معظم رهبری

کانون دانش پژوهان نخبه با تحقیقات گسترده در بیانات مقام معظّم رهبری سعی کرده نکات کلیدی و کاربردی تربیت که دانستن آن برای والدین، مربیان، معلّمان و مسئولین مفید است را از بیانات ایشان استخراج کند و در قالب کتاب «تربیت ماندگار» به جامعه عرضه نماید.

مدرس سواد رسانه‌ای:
معرفی الگو برای نسل نوجوان و جوان در حوزه سواد رسانه‌ای جزو ضروریات است

مدرس سواد رسانه‌ای گفت: یکی از مشکلات ما نداشتن الگوی ایرانی و اطلاع نداشتن از افراد موفق ایرانی است، این درحالی است که ما بدون داشتن الگو و انتقال حماسه‌ها به موفقیت نمی‌رسیم.

تامین لوازم‌التحریر بنیاد کودک بروجرد نیازمند حمایت خیرین است

به دلیل مشکلات اقتصادی بخشی از لوازم‌التحریر مورد نیاز دانش‌آموزان بنیاد کودک بروجرد در مقایسه با سال گذشته تامین نشده که تحقق این مهم نیازمند همکاری و حمایت خیرین است.

راه‌اندازی پویش «هر دفتر یک داستان» در کرج/ ۱۲۰ کودک کار تحت پوشش

پویش هر دفتر یک داستان در راستای کمک به ۱۲۰ کودک کار، بدسرپرست و بی‌سرپرست منطقه «آق تپه» کرج در آستانه سال تحصیلی جدید راه‌اندازی شده است.

جدیدترین
پربازدیدترین