موقعیت فعلی شما : خانه/فرهنگ و رسانه
212613
03 بهمن 1398
نوجوانان ۱۴ تا ۱۶ سال بیشترین نامه‌ها را به سردار آسمانی نوشته‌اند

در پویش «نامه‌ای به سردار آسمانی» که به همت حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار می‌شود، تاکنون بیشترین آثار رسیده مربوط به گروه سنی ۱۴ تا ۱۶ سال است.

به گزارش کودک پرس ، محسن کریمی دبیر پویش نامه‌ای به سردار آسمانی با اعلام این خبر گفت: شهید سپهبد قاسم سلیمانی، سرباز ولایت و شهید ملی و بین المللی است و به همین دلیل باید نسل جوان و نوجوان با سیره اخلاقی و زندگی آسمانی او آشنا شود.

وی با بیان اینکه شهید قاسم سلیمانی الگوی کامل شخصیت ایرانی- اسلامی است گفت: این شهید آسمانی، احساسات ضداستکباری ملت های منطقه را بیش از پیش برانگیخته است و نسل نوجوان باید با دلایل محبوبیت این شهید چه در دوره حیات و چه تجلیل باشکوه مردمی از پیکر ایشان مطلع شود.

کریمی با اشاره به پویش نامه‌ای به سردار آسمانی گفت: تاکنون آثار قابل توجهی به دبیرخانه این پویش ارسال شده که بیشترین آثار به ترتیب مربوط به استان‌های تهران، خراسان رضوی و کرمان بوده است.

دبیر پویش نامه ای به سردار آسمانی اضافه کرد: همچنین بیشترین دلنوشته‌های رسیده به دبیرخانه، مربوط به دختران دانش آموز ۱۴ تا ۱۶ سال است.

گفتنی است این پویش ویژه گروه سنی شرکت کنندگان ۱۲ تا ۱۸ سال و فرصت ارسال آثار تا پایان بهمن ماه  ۱۳۹۸ است و جدا از داوری آثار و معرفی برگزیده ها، برترین آثار دریافتی در قالب یک مجموعه کتاب منتشر خواهد شد.

علاقه مندان می‌توانند دلنوشته‌های خود را حداکثر در ۵۰۰ کلمه تایپ شده به نشانی الکترونیک: sardareasemani@gmail.com یا به نشانی دبیرخانه پویش سردار آسمانی واقع در میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر، خیابان دوازدهم غربی، شماره ۳ یا شبکه های اجتماعی سروش و بله به نام سردار آسمانی به خط ۰۹۱۲۸۱۹۲۳۱۸ ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۷۵۱۳۳۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

 

همچنین علاقه مندان می‌توانند فرم فراخوان را از سایت حوزه هنری کودک و نوجوان دریافت کنند.

 

 

 

منبع: فارس

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین