موقعیت فعلی شما : خانه/اجتماعی و حوادث
211957
19 دی 1398
خاطره جالب هاشمیان برای بازیکنان تیم نوجوانان

وحید هاشیمان مربی تیم ملی فوتبال ایران در تمرین امروز تیم نوجوانان حضور یافت و دقایقی برای آنها به صحبت پرداخت.

به گزارش کودک پرس ، تیم فوتبال نوجوانان کشورمان که زیر نظر حسین عبدی در حال آماده‌سازی برای مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی در شهریور سال آینده است، تمرینات خود را از ساعت ۱۵ سه‌شنبه در مرکز ملی فوتبال پیگیری کرد. محمدرضا ساکت و وحید هاشمیان برای دقایقی تماشاگر تمرین بازیکنان نوجوان ایران بودند و در ادامه کادرفنی تیم نوجوانان برای دقایقی تمرین را متوقف کرد تا ضمن خوش‌آمدگویی، دقایقی را به آنها اختصاص بدهند.

هاشمیان، مربی تیم ملی در حاشیه تمرین خطاب به بازیکنان گفت: در بازی‌های مرحله نخست که چهار ماه قبل به همدان آمده بودیم، نمایشی که از خودتان در بازی‌های‌ رسمی نشان دادید برایم بسیار جالب و خارج از تصور بود. بی‌شک حاصل زحمات کادرفنی و خود شما بوده است و اکنون تمام هدف‌تان باید رسیدن به جام جهانی باشد.

 

وی در ادامه به بیان خاطره‌ای کوتاه پرداخت و گفت: تیم زیر ۱۷ سال ایران با تیم زیر ۱۷ سال آلمان در جام جهانی نوجوانان بازی کرد که در آن زمان خودم در تیم پایه‌های هامبورگ حضور داشتم. در آن‌ بازی تیم ایران چهار گل به آلمان زد. برای من که سال‌ها در آلمان بازی کرده بودم، آنجا تجربه داشتم و‌ از سطح امکانات و زیرساخت آلمانی‌ها آگاه بودم، باور این نتیجه خیلی سخت بود. در نهایت از دل آن تیم امثال اللهیار صیادمنش بیرون آمدند و‌ ان‌شاء‌الله این اتفاق هم برای شما خواهد افتاد و باعث خوشحالی مردم و رسیدن‌تان به درجات بالاتر خواهد شد.

 

 

 

منبع: تسنیم

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین