موقعیت فعلی شما : خانه/اجتماعی و حوادث
211662
12 دی 1398
والدین دختر ۴ ساله را شناسایی کنید

فرماندهی انتظامی شهرستان “فردیس” از شهروندان خواست، تا چنانچه اطلاعی از والدین این دختر ۴ ساله دارند به کلانتری “شهرک ناز” اطلاع دهند.

به گزارش کودک پرس ، سرهنگ “بیژن جنتی” با اعلام این خبر گفت : در ۲۴ تیرماه سال جاری طی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر رها شدن دختری حدودا ۴ ساله در یکی از مناطق “شهرک ناز” شهرستان “فردیس”، بلافاصله ماموران کلانتری به محل مورد نظر اعزام و متوجه شدند، کودک دارای اختلال روانی است و به علت نامعلومی در خیابان رها شده است.

وی گفت: کودک به کلانتری منتقل و پس از تشکیل پرونده و اقدامات اولیه، تحویل بهزیستی شهرستان “فردیس” و از آن جا نیز به مرکز توانبخشی “مهرشهر” منتقل شد.

این مقام انتظامی گفت: با توجه به تلاش های صورت گرفته از سوی مرکز بهزیستی تا کنون اطلاعی از هویت این کودک به دست نیامده است بنابراین بازپرس شعبه ۶ دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان “فردیس” به منظور اطلاع و شناسایی والدين این کودک، خواست تا تصویر کودک پیدا شده در رسانه هاي عمومي و جمعي صادر شود.

فرمانده انتظامی شهرستان “فردیس” از افرادی که این کودک را می شناسند و یا از محل سکونت والدین وی اطلاع دارند خواست، تا با مراجعه به کلانتری شهرک ناز و یا تماس با شماره ۳۶۸۰۸۰۰۰ موضوع را اطلاع دهند، تا این کودک به آغوش گرم خانواده بازگردد.#

منبع: پایگاه خبری پلیس

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین