موقعیت فعلی شما : خانه/اجتماعی و حوادث
209706
04 آذر 1398
نجات ۴ کودک از آتش‌سوزی مهیب منزل مسکونی

معاون عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد از مهار آتش‌سوزی یک منزل مسکونی و نجات ۵ نفر از میان آتش و دود با تلاش آتش‌نشانان این شهر خبر داد.

به گزارش کودک پرس ، آتشپاد دوم محمدجواد سبحانی با بیان این مطلب، افزود: در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ مبنی‌بر مشاهده آتش و دود از داخل یک واحد مسکونی، ستاد فرماندهی بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۲۰ را به محل حادثه در بلوار شهید رستمی اعزام کرد.

این مقام مسؤول در آتش‌نشانی شهر مشهد، گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد، این آتش‌سوزی از قسمت اتصالات یک بخاری در داخل پذیرایی این واحد مسکونی هفتاد متر مربعی به‌وقوع پیوسته که دود سمی متصاعد شده از این حریق منجر به محبوس‌شدن ۵ نفر از جمله چهار کودک در یکی از اتاق‌های این منزل شده بود که آتش‌نشانان بلافاصله در اقدامی ضربتی، به‌صورت همزمان عملیات اطفاء حریق و نجات افراد را انجام دادند و پس از دقایقی این آتش‌سوزی را مهار و افراد محبوس‌شده را نجات و به مکان امن منتقل کردند.

 

وی ادامه داد: خوشبختانه در این آتش‌سوزی به کسی آسیب نرسید و آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی کامل محیط حادثه به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه‌های خویش مراجعت کردند.

 

 

 

منبع: ایسنا

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین