موقعیت فعلی شما : خانه/فرهنگ و رسانه
209634
03 آذر 1398
بازی و برنامه‌های کودکانه در بازار به مناسبت روز جهانی کودک

برنامه بازار به مناسبت روز جهانی کودک، صفحه اول خود را به محتوای کودکانه(ویدیو، بازی و برنامه) اختصاص داده است.

به گزارش کودک پرس ، برنامه بازار به مناسبت روز جهانی کودک، روز چهارشنبه ۲۹ آبان، صفحه اول خود را به محتوای کودکانه ( ویدیو، بازی و برنامه) اختصاص داده است.

در برنامه بازار، کاربران می‌توانند علاوه بر استفاده از برنامه‌ها و بازی‌های کودکانه، فیلم و انیمیشن کودکان را بدون مشکل قطعی اینترنت، تماشا کنند.

کافه‌بازار چند ماه پیش از راه‌اندازی بازار کودک برای استفاده کودکان از محتوای مناسب سن‌شان خبر داده بود.

امین نجات، دبیر بخش کودک ‌کافه‌بازار در این باره می‌گوید: «کافه‌بازار برای تسهیل دسترسی کودکان به محتوای مناسب و جلوگیری از دسترسی آنان به محتوای نامناسب برای سن آنها امکان فعال‌کردن حالت کودک را فراهم کرد».

وی ادامه می‌دهد: «با فعال‌کردن حالت کودک، محتوای برنامه بازار (اعم از برنامه، بازی و ویدیو) بر اساس رده سنی کودکان (تا ۱۰ سال) پالایش می‌شود و برنامه‌ها، بازی‌ها و ویدیوهای مناسب، تا حد ممکن، در معرض دید و استفاده‌ی آنها قرار می‌گیرد. اگر والدین این حالت را فعال کنند همه محتوا‌ها برای کودکان خواهد شد و دیگر، کودکان به سایر محتواها دسترسی نخواهند داشت».

نجات اضافه می‌کند: «بازار در روزها و مناسبت‌های مختلف در جهت افزایش رضایت کاربران از محتوا گام برمی‌بردارد و اقدام کافه‌بازار برای اختصاص صفحه اول بازار به محتوای کودکانه در روز جهانی کودک در همین راستاست».

 

به گفته دبیر بخش کودک کافه‌بازار، والدین جهت فعال‌سازی حالت کودک، کافیست روی گوشی خود در پایین صفحه اصلی بازار، به بخش «بازار من» بروند و دکمه «بازار کودک» را روشن کنند.

 

 

 

منبع: فارس

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین