موقعیت فعلی شما : خانه/اجتماعی و حوادث
209361
25 آبان 1398
تکرار حادثه‌ای تلخ‌ در بندرماهشهر؛ کانال‌های روباز با جان کودکان این شهرستان بازی می‌کند

یک کودک ۵ ساله اهل شهرک طالقانی شهرستان بندرماهشهر بر اثر سقوط در جوی روباز جان خود را از دست داد؛ طی سالیان اخیر، چندین حادثه مشابه منجر به مرگ برای کودکان این شهر و دیگر شهرهای خوزستان به وجود آمده است.

به گزارش کودک پرس ، یک کودک ۵ ساله اهل شهرک طالقانی شهرستان بندرماهشهر بر اثر سقوط در جوی روباز جان خود را از دست داد؛ طی سالیان اخیر، چندین حادثه مشابه منجر به مرگ برای کودکان این شهر و دیگر شهرهای خوزستان به وجود آمده است.

محسن بیرانوند در بندرماهشهر با تایید این موضوع اظهار داشت: عصر روز  سه شنبه یک کودک در کانال روی باز شهرک طالقانی شهرستان بندرماهشهر سقوط کرده و به رحمت خدا رفته است.

وی افزود: این کانال متعلق به آبفا بوده و برای تجمع فاضلاب شهری بوده است؛ این کانال ها باید سرپوشیده شوند که بخشی از آن‌ها شده است و بخشی از آن مانده است ؛ فاضلاب شهرک طالقانی هنوز به سیستم فاضلاب شهری وصل نبوده است و نیاز به اعتباری دارد تا این کانال ها برچیشده شوند.

فرماندار بندرماهشهر بیان کرد: از سال ۹۶ تا کنون بیش از ۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای فاضلاب شهرستان بندرماهشهر هزینه شده است و این کار تا کنون با پیشرفت خوبی همراه بوده است اما به اندازه ای نبوده که در آنجا این کار انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: بندرماهشهر تنها شهرستانی است که با وجود کسری بودجه کار آن لنگ نمانده و ۷۸ درصد پیشرفت وجود داشته است و امیدواریم تا پایان سال کار فاضلاب به پایان برسد؛ در سیسستم فاضلاب بندرماهشهر ضعف‌هایی وجود دارد اما کارهایی نیز انجام شده است.

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین