150757
۲۷ فروردین ۱۳۹۷
مهربانی فاصله نمی شناسد

خیر آذری حامی 100 کودک مددجوی بهزیستی ایلام شد

مدیرکل بهزیستی استان ایلام گفت: یک فرد خیر اهل شهرستان خوی استان آذربایجان غربی حمایت از ۱۰۰ کودک مددجوی و توانخواه این اداره کل را تقبل کرد.

به گزارش کودک پرس ، زهرا همتی افزود: این فرد خیر متعهد شده تا این تعداد کودک زیر ۱۸ سال را که شماری از آنها معلول جسمی، حرکتی هستند، مورد حمایت خود قرار دهد.
وی ادامه داد: این فرد نیکوکار متعهد شده تا ماهیانه به حساب هر کودک مبلغ ۵۰۰ هزار ریال واریز و همچنین حمایت تحصیلی، آموزشی و اشتغال آنان را تقبل کرده است.
مدیرکل بهزیستی ایلام با اشاره به محدود بودن اعتبارهای دولتی بر ضرورت جذب مشارکت های مردمی و کمک افراد نیکوکار برای ارایه خدمات مطلوب تر به مددجویان تاکید کرد.
همتی با ذکر اینکه مجموع مشارکت های مردمی نقدی این اداره کل در سال گذشته ۱۵ میلیارد ریال بوده افزود: بخشی از این مشارکت مربوط به بنیاد برکت بود که در زمینه تامین مسکن، معیشت، درمانی، کمک های موردی و غیره برای مددجویان زیر پوشش هزینه شده است.
وی گفت: علاوه بر این بصورت غیر نقدی نیز در قالب مواد غذایی از سوی افراد خیر و نیکوکار کمک اهدا شده که بین مددجویان پخش شده است.
به گفته همتی، برای رفاه حال مردم و تسریع در جمع آوری کمک های مردمی عموم مردم می توانند با شماره گیری ۱۴۰۰۰۲۲#*۴*۷۳۳* پرداخت و یا به شماره ۳۴۵۰۶۰۰ بانک توسعه تعاون حساب مشارکت های مردمی بهزیستی ایلام واریز کنند.
به گزارش ایرنا، ۲۵ هزار نفر در استان ایلام به عنوان مددجو زیر پوشش اداره کل بهزیستی استان ایلام قرار دارند.
اداره کل بهزیستی ایلام در چهار حوزه توانبخشی، امور اجتماعی، توسعه امور پیشگیری و مشارکت های مردمی و اشتغال به مددجویان زیر پوشش ارائه خدمت می کند.

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جدید ترین