موقعیت فعلی شما : خانه/اخبار
150521
۲۶ فروردین ۱۳۹۷
نویسنده و کارگردان خوزستانی:

نمایش «نازی ومیکروب سیاه اهوازی» در یاسوج به روی صحنه می‌رود

نمایش کودکانه “نازی و میکروب سیاه”ب‌عنوان تنها نماینده خوزستان دربخش کودک ونوجوان ششمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان خلیج فارس روی صحنه می رود.

به گزارش خبرگزاری کودک و نوجوان ،مصطفی بوعذار صبح امروز در اهواز با اشاره به نمایش کودکانه ” نازی و میکروب سیاه ” اظهار کرد: این نمایش با موضوع بهداشت دهان و دندان به شیوه تربیتی و آموزشی و با حضور هنرمندان معلول تهیه و تولید شده است.

وی افزود: زهرا اورکی، زهرا چمن آرا، ناهید سالاری، مریم کریمی، علیرضا علوانی، احمد طرفی و محبوبه پورامینی مجموعه بازیگران این نمایش را تشکیل می‌دهند.

نویسنده و کارگردان این نمایش بیان کرد: بر اساس جدول زمان‌بندی ششمین جشنواره منطقه‌ای‌ تئاتر خلیج‌فارس، نمایش نازی و میکروب سیاه روز یکشنبه ۲۶ فروردین در تالار هنر شهر یاسوج مورد قضاوت داوران شناخته‌شده تئاتر کشور متشکل از محمدجواد طاهری، حمید کاکا سلطانی، علی عسکری و خانم افسر اسدی قرار می‌گیرد.

وی عنوان کرد: ششمین جشنواره منطقه‌ای‌ تئاتر معلولین خلیج‌فارس از ۲۵ تا ۲۹ فروردین‌ماه با حضور گروه‌های نمایشی از استان‌های بوشهر، هرمزگان، فارس، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار می‌شود.

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر:
نام:
ایمیل:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

جدید ترین