موقعیت فعلی شما : خانه/اخبار/فرهنگ و رسانه
139920
۲۴ بهمن ۱۳۹۶

«پرنسس و دزد دریایی»، مواجهه کودک با ویدئو مپینگ تعاملی

نمایش «پرنسس و دزد دریایی» به کارگردانی لیدا وعیدی که این روزها در تالار هنر روی صحنه رفته است، از ویدئو مپینگ برای آفرینش فضای تعاملی بهره می‌برد.

به گزارش خبرگزاری کودک و نوجوان ، لیدا وعیدی این نمایش را براساس ترجمه خود از متن D. M. Larson، روی صحنه برده است.

«پرنسس و دزد دریایی» داستان یک پرنسس و یک دزد دریایی است که یکی در خشکی و دیگری در دریا زندگی می‌کنند. آنها از شرایط فعلی زندگی خود خسته شده‌اند و دوست دارند در موقعیت‌های دیگر قرار گیرند تا اینکه اتفاقی با یکدیگر ملاقات می‌کنند و تصمیم می‌گیرند جایشان را با هم عوض کنند و پس از آن قصه با اتفاقات جالب و دیدنی دنبال می‌شود.

این نمایش در طراحی صحنه خود از تکنیک ویدیو مپینگ یا فرش تصویری استفاده کرده است تا علاوه بر زیبایی بصری، برای تماشاگران لوکیشن‌های نمایش را ملموس و قابل درک سازد. این شیوه فضایی فانتزی برای کودکان فراهم می‌کند.

 

در این نمایش عوامل زیر همکاری داشته‌اند:

مشاور کارگردان : سید علیرضا دری، آهنگساز: رامین کهن، بازیگران به ترتیب ورود به صحنه : میلاد رمضانی (ورجاوند)، مریم رادپور، سید علیرضا دری، کیا شقاقی، لیدا وعیدی، سیما رحمانی و احسان مجیدی، بازیگر کودک : مانلی دری، دستیار کارگردان: نشاط باقری، طراح صحنه: سید علیرضا دری و لیدا وعیدی، ساخت ویدئو مپینگ : آرمان مقدم، انیماتور: مسعود جعفری، گرافیست: آفرین دری، طراح لباس: لیدا وعیدی، طراحان نور: رضا خضرایی و کیوان ضیاپور، مجری نور: علی اشرف سماعی، طراح گریم: حسین تبریزی، شاعر : نسرین خنجری، عکاس: احسان مجیدی و روابط عمومی : ریحانه مطهریو

این نمایش که از از ۱۶ بهمن کار خود را آغاز کرده است تا ۲۵ اسفند در تالار هنر واقع در هفت تیر، خیابان ورزندهبه کار خود ادامه می‌دهد.

 

«پرنسس و دزد دریایی» هر شب رأس ساعت: ۱۷:۳۰ روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان علاوه بر امکان خرید بلیت‌های این نمایش از سایت WWW. iranconcert. com و WWW. tik8.com، می‌توانند با شماره ۰۹۰۳۴۹۹۰۲۸۵ تماس گیرند.

 

 

منبع: تسنیم

 

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر:
نام:
ایمیل:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

جدید ترین