134066
۲۳ دی ۱۳۹۶

آزار شیطانی کودک فوتبالیست در رختکن ورزشگاه

این مرد ۶۳ ساله که از اواخر دهه ۱۹۷۰ تا دهه ۱۹۹۰ در چشایر، دربی شایر و منچستر مربی جوانان بوده است، با ۴۸ مورد اتهام آزار جنسی کودکان روبرو است.

به گزارش خبرگزاری کودک و نوجوان ، نیکلاس جانسون دادستانی دادگاه لیورپول گفت بری بنل که نام خود را به ریچارد جونز تغییر داده، مربی سابق باشگاه کرو الکساندرا بوده است که پسران نابالغ را هدف آزارهای خود قرار می داد.

وی گفت: او به تعداد زیادی از کودکان که رویای فوتبال حرفه ای را در سر داشتند، بدون هیچ محدودیتی دسترسی داشته است.

رختکن ورزشگاه از جمله محل های آزار کودکان بوده است. بنل در یک مورد که یکی از کودکان شاهد آزار هم تیمی خود به دست این مربی بوده است، او را تهدید می کند اگر سخنی در این باره بگوید هیچ گاه اجازه بازی فوتبال نخواهد یافت.

 

بسیاری از آزارها کودکان در خانه بنل رخ داده است. او هنگامی که به عنوان استعدادیاب منچسترسیتی کار می کرد، در خانه اش با برخی از شاکیان خود دیدار کرده است. او این پسران را به خانه اش دعوت می کرد که به گفته یکی از شاکیان شبیه بهشتی برای پسران بوده است و انواع وسایل سرگرمی Hobby و تفریحی و حیوانات خانگی شامل گربه وحشی و میمون فراهم بوده است.

 

شاکیان بنل او را متهم کردند که در خودرو در مسیر رفتن به زمین تمرین و تورهای فوتبال مورد آزار او قرار گرفته اند.

بنل اعتماد والدین را جلب کرده و از اعتبار خود به عنوان یک شخصیت متنفذ در این ورزش Sport بهره برده است. چندین تن از این کودکان بنل را متهم کردند که بیش از ۱۰۰ بار مورد آزار او قرار گرفته اند.

بنل به هفت مورد آزار سه کودک ۱۱ تا ۱۴ ساله اعتراف کرده است، اما ۴۸ مورد اتهام دیگر مربوط به ۱۱ پسر از سال ۱۹۷۹ تا ۱۹۹۱ را رد کرده است.

با این حال جانسون وکیل وی گفت که موکلش قربانی تلاش هماهنگ برای طرح ادعاهای بی اساس شده است.

 

 

منبع: قم فردا

 

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر:
نام:
ایمیل:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

جدید ترین